MTP Application Engineer

Michael Page

Cała Polska, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko MTP Application Engineera. Osoba ta będzie odpowiedzialna za udział w projektach instalacji i uruchomień urządzeń pomocniczych i oprogramowania, zwiększających poziom automatyzacji zakładu. Raportowanie odbywa się bezpośrednio do Starszego Inżyniera ds. Aplikacji. Obsługiwanym rejonem będzie głównie centralna Polska oraz okolice woj. śląskiego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży industrialnej. Produkty firmy ułatwiają wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, które mają na celu automatyzować i usprawniać produkcję. Są to m.in. urządzanie do precyzyjnych pomiarów i kontroli procesu. Firma posiada 79 biur w 37 krajach i zatrudnia niespełna 4500 tys. pracowników na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Instalacja, uruchomienie urządzeń pomocniczych i oprogramowania w siedzibie klienta;
  • Szkolenia dla klientów w zakresie sprzętu i oprogramowania;
  • Rozwiązywanie problemów i identyfikacja usterek w zaawansowanych systemach technicznych;
  • Wykonywanie określonych zadań konserwacji zapobiegawczej;
  • Diagnozowanie i wykonywanie zalecanych napraw oraz wymiana części zużywających się i zamiennych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe z zakresu mechatroniki, inżynierii mechanicznej lub innych pokrewnych dziedzin;
  • Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane doświadczenie w branży metalowej;
  • Doświadczenie w pracy z maszynami CNC;
  • Zdolność do samodzielnej pracy, rozwiązywania złożonych problemów, z wyraźną orientacją na wyniki;
  • Gotowość do podróży służbowych do 70% czasu pracy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (w mowie i piśmie);
  • Znajomość sterowników Siemens, obsługi robotów przemysłowych FANUC.

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Samochód służbowy;
  • Opieka medyczna;
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Cała Polska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page