MS SQL Database Administrator

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Bazy danych

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Warszawa, Wola (Rondo Daszyńskiego)
  • Poziom stanowiska: Mid/Senior
  • Typ projektu: IT Security Operations Services, bezpieczeństwo publiczne
  • Wynagrodzenie: 9 000-17 000 PLN netto +VAT/B2B (lub UoP)

Obowiązki:

  • Administracja i monitoring baz danych
  • Zapewnienie drugiej i trzeciej linii dla baz danych
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej i procedur operacyjnych
  • Rozwiązywanie problemów z bazami danych
  • Optymalizacja baz danych
  • Wdrażanie zmian zgodnie z procedurami zarządzania zmianami ICT
  • Zarządzanie incydentami w bazie danych

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w administrowaniu złożonymi systemami opartymi o MS SQL, wdrożonymi w środowiskach rozproszonych
  • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu narzędzi i usług Microsoft Business Intelligence
  • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu Microsoft Power Platform
  • Posiadanie min. 1 z certyfikatów (MCSA / MCSE lub inny z obszaru BI/ data platforms)
  • Doświadczenie z narzędziami ETL
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Jasne i realne możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie (umowa u pracę lub B2B)
  • Szereg szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
  • Pozytywna atmosfera pracy w nowym centrum biznesowym
  • Karta Multisport i prywatna opieka medyczna
  • Regularne spotkania integracyjne i miejsca relaksu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.