MS SQL Database Administrator (100% zdalnie)

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca IT - Bazy danych

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: 100 % zdalnie (również po Covid), możliwość pracy w biurze w Katowicach
  • Branża: IT
  • Poziom stanowiska: Mid/Senior
  • Tryb pracy: praca od pn do pt, brak stałych on-calli (występują jedynie w wyjątkowych sytuacjach)
  • Budżet: 10 000-15 000 PLN brutto/UoP (nie wykluczamy B2B)

Obowiązki:

  • 2 linia wsparcia technicznego dla incydentów, zmian, requestów i deploymentu infrastruktury klienta
  • Interwencja w przypadku incydentów produkcyjnych, reagowanie na zdarzenia krytyczne
  • Analiza wydajności
  • Koordynacja i wsparcie w migracji aplikacji
  • Badanie i wdrażanie monitoringu i eksploatacji baz danych.
  • Implementacja architektury wysokiej dostępności zdefiniowanej przez architektów DB.

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość bazy danych MS SQL Server (2000 à 2017)
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość środowisk chmurowych: Azure, AWS.
  • Znajomość CONTROL-M (lub podobnego narzędzia)
  • Znajomość narzędzia monitorującego Centreon.
  • Dobra znajomość środowiska Windows i Unix / Linux.

Oferujemy:

  • Stabilną, długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę (nie wykluczamy również B2B)
  • Pakiet świadczeń: prywatna rodzinna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia
  • Praca w międzynarodowym środowisku i duży potencjał rozwoju osobistego
  • Stabilne i międzynarodowe projekty

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.