MS Dynamics NAV Developer (k/m)

Apo-Discounter.pl Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Apo-Discounter.pl jest częścią grupy apo.com prowadzącej jedną z największych i najbardziej nowoczesną aptekę internetową w Niemczech. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości produktów klientom indywidualnym. Z powodzeniem działamy na rynku od ponad trzynastu lat i oferujemy naszym klientom profesjonalną obsługę. Ze względu na dogodną lokalizację z powodzeniem dostarczamy towary do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko MS Dynamics NAV Developer (k/m), którzy zasilą nasz wrocławski zespół.

Twoje zadania:

  • Będziesz odpowiedzialny za planowanie i rozwój praktycznych, złożonych rozwiązań ERP, w ścisłej współpracy z użytkownikami.
  • Tworzenie i rozwijanie interfejsów łączących ERP z innymi systemami.
  • Wspieranie i doradzanie działom firmy przy wprowadzaniu nowych modułów.
  • Analiza i optymalizacja przepływu danych.
  • Tworzenie dokumentacji i specyfikacj.
  • Będziesz przeprowadzał testy i kontrolę jakości.

Oferujemy:

  • Interesującą, wspierającą Twoje kwalifikacje pracę z możliwością realizacji własnych pomysłów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Płaska struktura organizacyjna (nie jesteśmy korporacją).
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
  • Benefity (prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, napoje).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w nowoczesnym biurze we Wrocławiu.

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe, informatyczne.
  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe w programowaniu i wdrażaniu Microsoft Dynamics NAV.
  • Czujesz się pewnie w językach programowania C/AL, C/SIDE (MS Dynamics NAV), XML.
  • Rozwój oprogramowania to Twoja pasja.
  • Dobrze znasz język angielski.
  • Umiesz współpracować w zespole.

Jeśli uważasz że spełniasz powyższe wymagania prześlij CV i list motywacyjny, w formacie PDF, w języku angielskim poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Nasza marka apo.com to jedna z największych i najnowocześniejsza apteka ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting