Monter rusztowań – grupy podwykonawcze

Scaserv Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Scaserv Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • montaż, demontaż rusztowań przy obiektach budowlanych na terenie Śląska i okolic.

Wymagania:

  • uprawnienia montera rusztowań: książeczka IMBiGS,
  • doświadczenie zawodowe w montażu rusztowań,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m,
  • aktualne szkolenia BHP,
  • rzetelność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą,
  • bezpieczne i terminowe rozliczanie należności,
  • minimum formalności związanej z prowadzeniem dokumentacji robót,
  • wyzwania związane z realizacją wielu ciekawych projektów,
  • współpracę o charakterze stałym i okazjonalnym (w zależności od możliwości wykonawcy),
  • możliwość rozwoju przy współpracy z pewnym partnerem biznesowym.