Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2018.

Monterzy/ki- nowa stawka- 16,90PLN/h!

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Masz postanowienie noworoczne by zmienić coś w swoim życiu? Może warto zmienić pracę?

Rozwiń skrzydła w firmie zajmującej się produkcją sprzętu AGD jako:

MONTER
PRACOWNIK PRODUKCJI

Z nami zyskasz:

Atrakcyjne wynagrodzenie od 16,90 PLN/h, a do tego premie miesięczne i kwartalne;

Darmową kawę i herbatę;

Pakiet Adecco +Club, możliwość skorzystania z karty sportowej i opieki medycznej;

Umowę o pracę z płatnym urlopem wypoczynkowym;

Pracę od poniedziałku do piątku, a dla chętnych możliwość dorobienia na nadgodzinach;

Dogodną lokalizację pracy z dojazdem komunikacją miejską pod sam zakład autobusami D, 128, 130, 141;

Twoje zadania:

Praca przy linii montażowej;

Kontrola jakości produktu;

Oczekujemy:

Motywacji do pracy, zdolności manualnych. A także gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym i chęci podjęcia pracy w firmie mieszczącej się we Wrocławiu na Psim Polu

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści PRACA pod numer 723 190 150 a skontaktujemy się z Tobą lub naciśnij przycisk aplikuj by wysłać nam swoje CV już teraz.

Ktoś z Twojego otoczenia szuka nowych możliwości? Poleć mu naszą ofertę!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Adecco Poland Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 364)

Numer referencyjny: PP/12/2017/WHR

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji