In Temporis Polska Sp. z o.o.

Monterów izolacji przemysłowych

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Saint Vulbas (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze montażu paneli izolacyjnych poszukujemy:

Zakres obowiązków:

Panele montowane będą w laboratoriach, chłodniach, budynkach typu magazyny żywności, przemyśle farmaceutycznym, spożywczym (przetwórstwa mlecznego, mięsnego, warzywnego, piekarniach), w zakresie czynności przede wszystkim:

- transport paneli;

- montaż paneli;

- wykończenia: fugi silikonowe pomiędzy panelami;

- kątowniki na kątach paneli z pcv i ze stali;

- prace na wysokości.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową (13,00 euro brutto/h) oraz panier (9,72 euro netto/dzień);

- Premię końca misji wypłacaną co miesiąc (10%)

- Dodatek urlopowy (10%);

- Dofinansowane zakwaterowanie;

- Pracę na co najmniej kilka miesięcy.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Wymagania:

- Doświadczenie w montażu izolacji (Mile widziane za granicą);

- Umiejętność wykonywania wykończeń dobrej jakości;

- Umiejętność dopasowania kątowników z pcv lub ze stali;

- Dbałość o wykończenia silikonem (fugi);

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego (1 osoba w ekipie);

- Uprawnienia na podesty ruchome koszowe (1/2 osoby w ekipie).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.