ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter

Miejsce pracy: Wrocław, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska

Zacznij z nami pracę już od Grudnia!
Posiadasz doświadczenie na stanowisku montera? Chcesz zmienić lub zacząć nową prace w swoim fachu? To jest ten moment!

Zadania na stanowisku:

  • Montaż wyprodukowanych części
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Wykonywanie pomiarów oraz kontrola jakości

Wymagania:

  • Posiadał doświadczenie na stanowisku montera lub podobnym
  • Posiadał min. wykształcenie zawodowe

W zamian za to, my oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - w kwocie min. 4200 zł brutto + premie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - podpisaną bezpośrednio z norweską firmą
  • Pracę w systemie dwuzmianowym(6-14;14-22), na pełny etat
  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy w branży produkcyjnej oraz awansu w strukturach firmy

Zaaplikuj! Masz jakieś wątpliwości? Zadzwoń lub wyślij SMS’a o treści ’KĄTY WROCŁAWSKIE’ - 606 428 087

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials