Opis stanowiska pracy

Montaż i serwis rolet, żaluzji, markiz i innych osłon przeciwsłonecznych.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie w kierunku mechanicznym, elektrycznym lub budowlanym
- prawo jazdy, uprawnienia SEP do 1kV
- dopuszczenie do pracy na wysokości
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej, budowlanej
- mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma Jasieński od 27 lat specjalizuje się w sprzedaży wysokiej j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 4 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis