ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter

Miejsce pracy: Tychy

Zadania na stanowisku pracy:

  • Kontrola jakości gotowych komponentów (części samochodowe)
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Prace związane z montażem elementów dachów do samochodów typu cabriolet lub klejeniem elementów podsufitek samochodowych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, jeśli nie posiadasz doświadczenia również aplikuj! Każdej osobie zapewniamy szkolenie wdrożeniowe
  • Zdolności manualne oraz wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością wejścia w struktury firmy po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej 2900 brutto oraz systemu premiowego (premie uznaniowe, absencyjne, regulaminowe, za aktywność w soboty oraz dodatki)
  • Możliwą pracę w nadgodzinach - 50% i 100% (dodatkowe premie za nadgodziny)
  • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (karta Multisport, PZU, Manpower Premium, prywatna opieka medyczna, bony Sodexo)
  • Premie świąteczne, wakacyjne, paczki dla dzieci pracowników

Atrakcyjna oferta pracy, zapraszamy do aplikowania!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials