Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy, Legionowo, Wołomin

Lokalizacja: Stanisławów Pierwszy
Dojazd liniami: L 8, L 33

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę agencyjną (płatne urlopy, zwolnienia lekarskie)
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.15;
- terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
- wdrożenie w zakres obowiązków;
- spotkania rekrutacyjne w siedzibie firmy;
- kartę Multisport, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach.

Zakres obowiązków:
- montaż wiązek kablowych.

Wymagania:
- zdolności manualne;
- precyzja;
- chęci do pracy.

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub o wysłanie sms o treści LEGIONOWO 519-301-108

Agencja Pracy Benett People cert nr 7055

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.