Opis stanowiska pracy

Firma Ecotec Polska Sp. z o.o., zajmujemy się montażem farm solarnych i ich serwisowaniem, jak również ekologicznych ekranów akustycznych naszej firmy. Poszukujemy osób, które chciałyby pracować przy montażu tego typu systemów.

OBOWIĄZKI

  • montaż konstrukcji stalowych, paneli fotowoltaicznych (Niemcy, Holandia)
  • montaż ekranów akustycznych (Niemcy)

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie – na warunkach polskich (zgłoszenie do ZUS, ubezpieczenie),
  • zorganizowanie zakwaterowania oraz przejazdu
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w PLN,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • gotowość do podjęcia pracy w delegacjach poza granicami Polski
  • dyspozycyjność,
  • chęci do pracy,
  • mile widziany dyplom VCA

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem. Rozmowy rekrutacyjne prowadzimy w siedzibie firmy w Warszawie.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami)".

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Prezentacja firmy

Ecotec Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Ecotec za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie