ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter

Miejsce pracy: Czosnów, Wyszogród, Czerwińsk nad Wisłą, Płońsk, Palmiry

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Podstawowe wynagrodzenie plus premie (regulaminowa nawet do 400zł brutto miesięcznie)
  • Zdobycie cennego doświadczenia w branży produkcyjnej
  • Pracę od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22) - wolne weekendy
  • Soboty płatne 100%
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Płońska i okolic lub atrakcyjny dodatek za dojazdy nawet do 350zł brutto
  • Opiekę Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji i zatrudnienia
  • Dostęp do pakietu benefitów Manpower Premium (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet zniżek u naszych partnerów)

Jedyne czego wymagamy to gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Montowanie korpusów urządzeń z przygotowanych elementów blaszanych
  • Uzupełnianie korpusów o komponenty
  • Praca przy samodzielnym stanowisku pracy
  • Obsługa narzędzi warsztatowych: zgrzewarka punktowa, wiertarka, wkrętarka, nitownica - Brzmi znajomo? - świetnie! - jeśli nie, bez obaw, wszystkiego Cię nauczymy

Firma jest otwarta na zatrudnienia Kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności

Masz pytania? Napisz sms o treści Palmiry pod numer: 606 821 065 - oddzwonimy!

Miejsce pracy: Palmiry
Nr Ref: MON/037/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials