Monter żurawi wieżowych

Perfect Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów, dlatego od ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

Stawiamy na poszerzanie horyzontów, inspirujemy działania, otwieramy możliwości

Obecnie dla naszego klient, lidera z branży żurawi wieżowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter żurawi wieżowych/ Ekipa monterska

Miejsce pracy: Trójmiasto i okolice/ Warszawa i okolice/ Wrocław i okolice

Nr ref. 174/09/2019

Zakres zadań:

• Montaż i demontaż żurawi wieżowych

• Praca na wysokości powyżej 3m

• Prowadzenie samochodu służbowego kat. B

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie + liczne benefity

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Niezbędne narzędzia do pracy

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Podejmij to wyzwanie i aplikuj już teraz !

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie kierunkowe z zakresu mechatroniki, mechaniki, elektryki

• Doświadczenie w montażu oraz demontażu żurawi wieżowych

• Uprawnienia SEP E,D, UDT M/E

• Umiejętność czytania schematów elektrycznych

• Znajomość obsługi maszyn i urządzeń technicznych

• Zaangażowanie, rzetelność, uczciwość, pracowitość, zaradność, komunikatywność, bezkonfliktowość

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna