monter zraszaczy ppoż! PILNE! NORWEGIA! ATRAKCYJNA OFERTA!

Gawo Recruitment

Gdynia, 81-370, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Gawo Recruitment na rynku polskim działa od 1999 roku. Prowadzimy rekrutacje międzynarodowe jak również rekrutujemy kandydatów dla polskich pracodawców. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego (certyfikat nr 961)

W imieniu norweskiego pracodawcy Agencja Gawo Recruitment poszukuje kandydatów na stanowisko:

monter instalacji ppoż- ze znajomością języka angielskiego
Wymagania
• szkoła zawodowa kierunkowa
• min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego w zakresie montażu instalacji wod -kan, centralnego ogrzewania itp. montaż urządzeń: pompy, wymienniki ciepła
• oświadczenie w zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i metod montażu systemów wodno- kanalizacyjnych, instalacji co2,
• znajomość rysunku technicznego
• własny samochód
• komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
OFERUJEMY
• Stawka 215 NOK/godzinę brutto
• Dieta 195 NOK/dzień
• Praca na terenie Norwegii - Fredrikstad
• Pomoc przy uzyskaniu karty podatkowej, numeru personalnego praz utworzenia konta bankowego
• Zasiłek rodzinny na każde dziecko do 18 roku życia (dzieci mogą mieszkać w Polsce) w wysokości 970 NOK miesięcznie.
• 100% płatnego chorobowego i ubezpieczenie zdrowotne oraz od nieszczęśliwych wypadków
• Premia urlopowa w wysokości 10,2% rocznego wynagrodzenia brutto – kwota zwolniona od podatku.
• Pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Koszt mieszkania za 2 tygodnie TYLKO 500 NOK
• Przewidywany czas pracy: 7-15 oraz soboty

OPIS DODATKOWY:
Praca na pełny etat 37,5 godz./tyg. zgodnie z przepisami prawa pracy w Norwegii. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do pracy /wynajęciu zakwaterowania.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie