monter ze znajomością spawania tworzyw sztucznych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, poszukujemy osoby na stanowisko: monter/ spawacz

Nr ref.: 20693
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • spawanie tworzyw sztucznych
  • montarz elementów z tworzyw sztucznych
  • kontrola jakości wykonanych produktów

Oczekiwania:
  • doświadczenie w spawaniu tworzyw sztucznych
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze, nie są wymagane
  • dyspozycyjnośc do pracy w systemie 2- zmianowym
  • skrupulatność, prezycja, dokładność

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę
  • możliwośc rozwoju zawodowego
  • praca w systemie 2 - zmianowym
  • możliwość zatrudnienia w międzynarodowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)