Monter ze znajomością języka niemieckiego

Łódź, łódzkie

Work Express Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy Łódź
Numer ref. : 103/2/LDPT/IP

Dla naszego Klienta, znanej i dynamicznie rozwijającej się firmy o profilu produkcyjno-usługowym, w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Obowiązki
- wykonywanie montażu zespołów mechanicznych
- spawanie elementów z tworzywa sztucznego
- klejenie elementów z tworzywa sztucznego
- zgrzewanie elementów z tworzywa sztucznego

Wymagania
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie (warunek konieczny)
- gotowość do pracy w delegacjach i pracy zmianowej
- min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- doświadczenie w wykonywanie montażu zespołów mechanicznych
- doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej i aluminium (mile widziane)
- doświadczenie zawodowe w obszarze mechatroniki min. 1 rok (mile widziane)
- znajomość rysunku technicznego
- zdolności manualne
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
- wiedza z zakresu elektryki (mile widziane)
- umiejętność, trasowania, wiercenia, spawania tworzyw sztucznych (mile widziane)
- wiedza z zakresu mechatroniki (mile widziane)
- uprawnienia elektryczne do 1kv (mile widziane)

Oferujemy
- pracę na pełny etat na podstawie umowy na pracę (praca w Łodzi i w delegacji na terenie Niemiec)
- pracę w miłej atmosferze
- atrakcyjne warunki zatrudnienia

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji