Opis stanowiska pracy

Pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się cięciem, gięciem i montażem prętów pod zbrojenia.

Zakres obowiązków:
- Produkcja i montaż zbrojeń.
- Obróbka metalu: cięcie, gięcie, układanie i łączenie prętów,
- Montaż / wytłaczanie metalowych prętów do produkcji zbrojenia betonu,
- Czytanie planów

Wymagania

- Doświadczenie przy produkcji zbrojeń - możliwość przyuczenia
- Umiejętność wykonywania zbrojeń, łączenie elementów
- Mile widziana znajomość języka francuskiego
- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna