Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy prefabrykacja zbiorników ciśnieniowych na hali produkcyjnen oraz późniejszy montą zzbiorników w terenie na obiekatch przemysłowych. Praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane umiejętności spawalnicze w metodach 135, 136 MAG,
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

OFERUJEMY:

· Długoterminowe zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę

· Oferujemy pracę na miejscu na terenie fabryki ze stawką 14-14,5 eur/h +dodatki fińskie oraz delegacje do pracy w terenie z wypłacanymi dietami (44 eur/dziennie)

· Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

· Dopłaty podczas podróży do PL (0,44€ / km oraz 15,30 € /h)

Informacje dodatkowe:

- zakwaterowanie: max 400 eur / miesiąc, na koszt pracownika

- przelot na koszt pracownika

PODCZAS PRACY W DELEGACJI ZAPEWNIA DARMOWE ZAKWATEROWANIE I SAMOCHOD SŁUŻBOWY

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna