GP People Sp. z o.o.
GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Monter (wysokie zarobki)

Miejsce pracy: Niemcy / Hessen, okolice Kassel

opis stanowiska:
- budowanie (rozkładanie) namiotów na występy okolicznościowe, ceremonie w miejscach wyznaczonych przez Klienta
- codzienny powrót do siedziby firmy w Hessen

wymagania niezbędne:
- motywacja i chęć do pracy
- bardzo dobra kondycja fizyczna
- szukamy 2-3 osób więc tandemy lub ekipy mile widziane

oferujemy:
- praca od zaraz do grudnia 2018
- 9,62eur brutto/h – duża ilość nadgodzin (miesięcznie zarobki ok. 1500-1700 eur netto )
- płatne nadgodziny
- umowa o pracę na czas określony na niemieckich warunkach podpisywana przed wyjazdem
- warunki socjalne gwarantowane ustawowo - opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
- zakwaterowanie 200 metrów od miejsca pracy (koszt – 3 eur dziennie, ok 115 miesięcznie już z rachunkami)
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych