Monter wod-kan – instalacji zewnętrzne - Szczecin - praca

pomorskie

Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- montaż instalacji sanitarnej wewnętrznej ( sieci ciepłownicze, drogi, ulice, węzły cieplne w budynkach).

Wymagania

Firma od początku swojej działalności specjalizuje się w wykonywaniu instalacji i sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych i gazowych. Jesteśmy również producentem wyrobów z polimerobetonu, m. in. obudów przepompowni, zbiorników, studni wodomierzowych i kanalizacyjnych oraz odwodnień mostowych i desek gzymsowych.

Monter wod-kan – instalacji zewnętrzne

Miejsce pracy: Szczecin (bez zakwaterowania)

Wymagania - doświadczenie, odpowiedzialność,

Zapewniamy:
- pierwsza umowa na okres próbny, portem – na stałe,
- wynagrodzenie zależy od umiejętności (pokaż co potrafisz) – dogadamy się, stawka na start 17 zł netto/h
- pracujesz od poniedziałku do piątku, a weekend spędzasz z kim chcesz,
- niezbędne narzędzia do pracy i odzież,

Co masz wiedzieć:
- potrzebujemy ludzi z doświadczeniem na ww. stanowisku,

Spotkanie w sprawie pracy odbywa się w siedzibie firmy w Szczecinie.

Skontaktuj się z nami (lub napisz SMS „wod-kan” i oddzwonię)
prześlij swoje CV na e-mail:

Zajmujemy się rekrutacją Pracowników tylko dla branży budowlanej. Skupienie całej energii... na jednym sektorze pozwoliło nam zdobyć wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie, które decydują o naszej skuteczności oraz odrębności.
Priorytetem dla nas jest oferowanie bezpiecznej pracy naszym Kandydatom, dlatego współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami o dobrej kondycji finansowej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna