Opis stanowiska pracy

Jesteśmy bardzo dobrze prosperującą firmą. Montujemy windy osobowe w Niemczech i krajach Beneluksu dla największych producentów tej branży.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w montażu wind
  • prawa jazdy kat.B
  • gotowości do wyjazdu poza granice kraju
  • dużej motywacji oraz chęci uczenia się
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane będą uprawnienia do wykonywania zawodu oraz znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub francuskiego

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • zapewnione zlecenia na montaż wind
  • narzędzia do wykonywania pracy
  • zwrot kosztów dojazdu do miejsca przeznaczenia
  • opłacone zakwaterowanie oraz dietę na wyżywienie
  • przewóz na miejsce budowy
  • możliwość korzystania z firmowych pojazdów w podróżach do domu (koszty tankowania pokrywa pracodawca)

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą opcji "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zarejestrowaną w 2012 roku jako Spółka z ograniczoną odpo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja