Opis stanowiska pracy

IAV Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie jest bardzo dobrze prosperującą firmą.

Montujemy windy osobowe w Niemczech i krajach Beneluksu dla największych producentów tej branży.

Do wzmocnienia zespołu szukamy osób na stanowisko:

Monter wind

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w montażu wind
  • prawa jazdy kat.B
  • gotowości do wyjazdu poza granice kraju
  • dużej motywacji oraz chęci uczenia się
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane będą uprawnienia do wykonywania zawodu oraz znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub francuskiego

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • zapewnione zlecenia na montaż wind
  • narzędzia do wykonywania pracy
  • zwrot kosztów dojazdu do miejsca przeznaczenia
  • opłacone zakwaterowanie oraz dietę na wyżywienie
  • przewóz na miejsce budowy
  • możliwość korzystania z firmowych pojazdów w podróżach do domu (koszty tankowania pokrywa pracodawca)

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

IAV Sp. z o.o
ul. Katowicka 47 (pok.602,603)
41-500 Chorzów

bądź na adres email info@i-a-v.pl lub p.krzeszowski@i-a-v.lu

W razie ewentualnych pytań proszę dzwonić pod numer: +48 730950665 lub +32 479 253 600

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w Państwa CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim cv przez Administratora tj. IAV Sp.z o.o w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenie rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko – zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

monter, monter wind, technik, winda, windy, montaż, prawo jazdy kat. B, kwatera, transport, bez znajomości języka, praca za granicą, Niemcy, Benelux, Belgia, Luxemburg

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Inne