Monter wind i urządzeń dźwigowych Konserwator Serwisant 16-18 € auto SLUZBOWE Niemcy praca

THOR Industriemontagen GmbH & Co.KG

Niemcy, zagranica

THOR® – firma specjalizująca się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu. Od 20 lat wspieramy naszych klientów z segmentu techniki instalacyjnej i techniki w budynkach mieszkalnych i użytkowych – zarówno przy dużych projektach, jak i przy mniejszych inwestycjach. Obecnie mamy ponad 1000 pracowników, którzy pracują w całych Niemczech. Czy chce Pan/i dołączyć do THOR®?

Miejsce pracy: Niemcy

Firma THOR Industriemontagen z siedzibą w Erfurcie to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1998r. jako jednoosobowa działalność. W inżynierii budowlanej (domy, budynki, technologie zasilania) pracuje u nas teraz ponad 1000 pracowników, a nasze usługi świadczymy we wszystkich landach Niemiec i terenach przygranicznych.

Opis stanowiska:

  • montaż i uruchamianie wind, urzadzen dzwigowych
  • prace serwisowe i konserwacyjne
  • naprawa usterek
  • przeglądy techniczne
  • montaż kabin i drzwi szybowych
  • wymiana czesci eksploatacyjnych

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - wynagrodzenie brutto od 16,00 euro/ h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto/h
  • dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy
  • kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS - status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych
  • samochód służbowy dla kazdej brygady wraz z kartą paliwową
  • profesjonalny sprzęt do pracy
  • odzież roboczą firmy engelbert strauss
  • organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie jako monter i/ lub serwisant, konserwator wind
  • mile widziane EKIPY 2-3 osobowe pracowników, w tym jedna osoba z j. niemieckim
  • wyksztalcenie jako mechatronik, mechanik konstrukcji, robotnik metalowiec, ślusarz, elektryk etc. kursy doszkalające w dziedzinie montażu, eksploatacji wind i/ lub kilkuletnie doświadczenie w tym zawodzie
  • gotowość do pracy na montażu
  • zmysł techniczny
  • zorientowanie na klienta
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego- WARUNEK NIEZBEDNY
  • prawo jazdy kat. B- UWAGA- NIE wymagamy własnego SAMOCHODU- oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. niemieckim lub w j. polskim.