Opis stanowiska pracy

Jesteśmy na rynku już od ponad 10-ciu lat, dlatego na serio traktujemy tę rekrutację.
Nie chcemy zatrudnić Cię tylko na jeden sezon, ale mamy nadzieję, że na długo zgrasz się z naszym zespołem.
Nie oczekujemy dyspozycyjności 24h/ dobę i nie wyślemy Cię do pracy na drugi koniec Polski.
Naszą siłą jest nasz zespół i atmosfera jaką tworzy!
Jeżeli masz doświadczenie w branży wentylacyjnej to koniecznie wyślij do nas swoje CV.

OPIS STANOWISKA:
- montaż instalacji wentylacyjnej na obiektach przemysłowych i biurowych

CO OFERUJEMY? Oprócz tego co znajdziesz w każdym ogłoszeniu tj.:
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
- pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
- system wynagradzania adekwatny do efektów pracy
…to niewątpliwie wyróżnia nas doskonała atmosfera pracy jaką tworzy cała grupa oraz indywidualne podejście do każdego pracownika.

Wymagania

WYMAGANIA:
- przynajmniej 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu instalacji wentylacyjnej
- uprawnienia elektryczne 1kV - mile widziane
- uprawnienia do obsługi podestów ruchomych - mile widziane
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność
- prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

KLIMA-VENTA jest dynamicznie rozwijającą się firmą o profilu proj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna