Opis stanowiska pracy

Time Personale

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy (nr certyfikatu 1235) i prowadzimy rekrutację na doświadczonych monterów wentylacji. Zapotrzebowanie jest duże, a praca planowana na długoterminową.

Miejsce pracy: Norwegia

Ofertę kierujemy do:

Monterów wentylacji doświadczonych w pracy (najlepiej na stoczni) i udokumentowanym życiorysem zawodowym. Osób, które chętnie podejmują wyzwania i szybko odnajdują się w nowym miejscu pracy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej oraz doskonalenie własnych umiejętności w międzynarodowym środowisku;
  • Pracę kontraktową, w systemie rotacyjnym, na długi okres;
  • Legalną pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami na terenie Norwegii;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Kompleksową organizację wszelkich formalności związanych z wyjazdem;
  • Transport i zakwaterowanie;
  • Ubrania robocze oraz narzędzia

Zadania

  • Montaż i serwis wentylacji na statku;
  • Konserwacja urządzeń wentylacyjnych

Prosimy o składanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Na bieżąco kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Prezentacja firmy

Time Personale Sp.z o.o. jest firmą, która zajmuje się rekrutacją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne