Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy doświadczonego MONTERA WENTYLACJI do pracy w apartamentach, biurowcach, budynkach przemysłowych.

Zadania:

  • Montaż systemów wentylacyjnych w mieszkaniach, domach, budynkach przemysłowych
  • Izolacja systemów wentylacyjnych

Termin rozpoczęcia pracy: 13.05.2019 oraz 20.05.2019

WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie montera wentylacji
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

NASZA OFERTA:

  • Umowa norweska, praca w systemie rotacyjnym 6 tyg / 2 tyg
  • Zapewniona liczba godzin 10 dziennie / 50 tygodniowo
  • Dobre zarobki od 210 - 230 NOK / godz
  • Pracę w stabilnych, dużych i wiarygodnych norweskich firmach
  • Zapewnione zakwaterowanie - koszt potrącany z wynagrodzenia
  • Zatrudnienie według norweskich standardów – dzięki temu pracownikom przysługują dodatkowe świadczenia jak zasiłek na dzieci
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Zapewnione narzędzia pracy i ubrania ochronne

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inżynieria