Opis stanowiska pracy

Norweska firma Select Bemanning w Trondheim zatrudni doświadczonych:

- MONTERÓW WENTYLACJI

Znajomośc języka norweskiego lub angielskiego jest wymogiem koniecznym.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wg norweskiego taryfikatora – 210-215 nok
  • zakwaterowanie 4.000 kr - samodzielnie mieszkanie
  • narzędzia i ubrania robocze
  • pomoc polskich konsultanek w załatwieniu formalności urzędowych

CV proszę wyłać przez APLIKUJ.

Prezentacja firmy

Select Bemanning AS jest norweską firmą rekrutującą pracowników d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna