Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w montażu wentylacji?
Umiesz czytać rysunek montażowy?
Montowałeś centrale wentylacyjne?

Zgłoś się do nas! Oferujemy wyjazd do Niemiec na kontrakt:
• Stawkę 12,50EUR netto
• Zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie. Nie jesteśmy agencją pracy!
• Pracę na stałe
• premie od wyników

Istnieje możliwość zapewnienia przez Pracodawcę:
• ZAKWATEROWANIE (w pełni wyposażonego mieszkania)
• Transport z mieszkania do miejsca pracy i z powrotem
• przejazdy do Polski co 5-6 tygodni
• Ubezpieczenie w Polsce i w Niemczech (możliwość Kindergeld)
• Możliwość otrzymania zaliczki
• Opiekę polskiego kierownika
• Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
• Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Solidny wykonawca instalacji przemysłowych - wentylacji, centraln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
9
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna