Monter Wentylacji PILNIE praca Norwegia 17.000-18.000 PLN brutto/m-c

Norint Sp. z o.o.

Norwegia, zagranica

Od: Norint Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Norwegia

NORINT Sp. z o.o. - agencja pośrednictwa pracy specjalizuje się w rekrutacji pracowników branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz medycznej do legalnej pracy na rynki w Skandynawii oraz w Niemczech. Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, która gwarantuje niezbędne ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe oraz świadczenia emerytalne. Służymy pomocą na każdym etapie rekrutacji, odbywania wymaganych w danym kraju szkoleń BHP oraz organizowania niezbędnych formalności poprzedzających podjęcie pracy

OBOWIĄZKI:

  • niezależny montaż instalacji wentylacyjnych / klimatyzacji w budynkach mieszkalnych
  • praca z rysunkiem technicznym

WYMAGANIA:

  • posiadanie min. 3 letniego doświadczenia w danym zawodzie, które można potwierdzić referencjami oraz wykształcenie kierunkowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • przesłanie aktualnego cv, na podstawie którego możemy zaprezentować daną osobę norweskiemu pracodawcy
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu dobrym

OFERTA:

  • legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace, podpisywaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym.

WYNAGRODZENIE:

  • od 200 NOK brutto/h (w zależności od doświadczenia oraz poziomu znajomości języka)
  • 50 godzin pracy/ tydzień, 10 godzin / dzień
  • zwrot kosztów przelotu do Norwegii
  • pomoc przy znalezieniu zakwaterowania ( koszt ok. 1470 NOK/ 2 tygodnie), w tym media oraz Internet
  • możliwość zarówno krótkotrwałych kontraktów, jak i długofalowej współpracy
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.