Monter wentylacji - Norwegia

Adecco Solutions AS

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientów na terenie Norwegii poszukujemy monterów wentylacji - możliwość podjęcia pracy od zaraz dla osób przebywających w Norwegii lub pomoc związana z konieczną kwarantanną dla osób przebywających poza Norwegią.

Zapewniamy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie - do 230 NOK na godzinę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Długoterminowy projekt
• Pełną pomoc w zakwaterowaniu i organizacji formalności, związanych z wyjazdem oraz kwarantanną
• Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy, pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Minimum 3 lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego
• Pozytywnych referencji od poprzednich pracodawców
• Motywacji do pracy

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna