Monter w branży wykończeniowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Rzeplin

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Możliwość budowania i rozwijania zespołu w okolicy Wrocławia
  • Profesjonalne narzędzia pracy oraz wsparcie firmy
  • Wynagrodzenie ściśle związane z doświadczeniem i umiejętnościami kandydatów

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu
  • Prawo jady kat. B
  • Otwartość na kontakt z klientami

Zadania:

  • Montaż m.in. rolet, markiz, zadaszeń u klientów indywidualnych oraz w zakresie dużych inwestycji
  • Doradzanie i konsultowanie rozwiązań zastosowanych w danej realizacji
  • Udział w szkoleniach
  • Dbałość o jakość wykonywanych zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy