ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter urządzeń

Miejsce pracy: Nadarzyn

Miejsce pracy: Młochów k. Nadarzyna

Numer ref. MUR/063/AJĘ

Zadania:

  • Montaż urządzeń grzewczych
  • Montaż nagrzewnic i kurtyn powietrznych zgodnie ze standardami korporacyjnymi firmy
  • Kontrola poprawności zmontowania komponentów
  • Obsługa urządzeń i narzędzi produkcyjnych
  • Wykonywanie prac zleconych przez przełożonych
  • Prawidłowa eksploatacja powierzonych maszyn i narzędzi
  • Dbanie o wysoką jakość montażu

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 18 zł brutto/h + premia (docelowo 20zł brutto/h + premia za obecność)
  • Praca od poniedziałku do piątku na II zmiany
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy

Wymagania:

  • Chęć do pracy, zaangażowanie
  • Poważne podejście do obowiązków, zdyscyplinowanie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy i wiedza z zakresu montażu urządzeń (mile widziane)
  • Dyspozycyjność (praca w systemie 2 zmian)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials