ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter urządzeń

Miejsce pracy: Nadarzyn, Pruszków, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Młochów

Miejsce pracy: Młochów

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Stawka 23,6 zł brutto/h + premia 150 zł brutto
  • Praca od poniedziałku do piątku (2 zmiany)
  • Benefity Manpower (MultiSport, opieka medyczna Medicover, dodatkowe ubezpieczenie na życie, zniżki u partnerów Manpower)

Wymagania:

  • Wysoka dyscyplina i zaangażowanie w pracę
  • Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku i wiedza z zakresu montażu urządzeń
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w firmie o wysokich standardach jakości
  • Szukamy osób ceniących sobie elastyczność - oferujemy pracę w systemie 2-zmianowym

Zadania:

  • Montaż urządzeń (kurtyny powietrzne i nagrzewnice)
  • Obsługa urządzeń i narzędzi produkcyjnych
  • Prawidłowa eksploatacja maszyn i narzędzi na stanowisku pracy
  • Dbałość o wysoką jakość montażu
  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP oraz porządkowych
  • Prace produkcyjne zlecone przez przełożonych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials