Monter urządzeń sanitarnych oraz grzewczych

DAAR Personal Service GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • Montaż instalacji sanitarnych i grzewczych

WYMAGANIA:

  • Minimum 5-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe lub ukończona szkoła kierunkowa
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Sumienność i dokładność przy wykonywaniu prac
  • Własne auto mile widziane

OFERUJEMY :

  • Brak Zeitkonta – wszystkie nadgodziny są wypłacane za każdy przepracowany miesiąc
  • Umowę o pracę  na niemieckich warunkach
  • Zakwaterowanie organizowane przez Pracodawcę
  • Wsparcie przy załatwianiu spraw w urzędach /ubezpieczenie zdrowotne, Kindergeld/
  • Atrakcyjne wynagrodzenie  : stawka godzinowa w zależności od posiadanego doświadczenia plus dieta 50- 60 EUR za każdy przepracowany dzień
  • Koordynację wyjazdów / wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Na życzenie możliwość uzyskania zaliczek

Prezentacja firmy

<br/>Nasze wieloletnie doświadczenie , znajomość regionalnych rynków pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Inne