Opis stanowiska pracy

Montaż podzespołów oraz kompletnych maszyn i urządzeń (również montaż prostych układów elektronicznych, lutowanie) dostarczanych przez naszą firmę dla różnego rodzaju technologii produkcyjnych, w tym jako głównych do montażu podzespołów elektronicznych. Montaż prowadzony jest w oparciu o własne konstrukcje, dokumentację technologiczną, jak również własną produkcję części.

Wymagania

Od kandydata oczekuje się:
-doświadczenia w montażu urządzeń mechanicznych - min pół roku
-wykształcenia min. zawodowego w kierunku mechaniki, mechatroniki
-znajomości zasad działania urządzeń mechanicznych i ich podzespołów
-wyczucia w zakresie działania maszyn i urządzeń precyzyjnych
-znajomości podstaw montażu i posługiwania się odpowiednimi narzędziami oraz urządzeniami pomiarowymi
-predyspozycji manualnych pozwalających na precyzyjny montaż
-umiejętności precyzyjnego lutowania
-umiejętności czytania rysunku technicznego
-znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym
-samodzielności w posługiwaniu się komputerem, pakietem office, systemem Windows
-umiejętności kreatywnego myślenia, pracy na samodzielnym stanowisku oraz pracy w zespole, odpowiedzialności, dyspozycyjności

Prezentacja firmy

Mechatronic Engineering prowadzi rozwój, produkcję oraz sprzedaż ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji