Monter urządzeń na warsztacie produkcyjnym

Promus Katowice Sp. z o. o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Promus Katowice Sp. z o.o. zatrudni od zaraz na stanowisku pracy:

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce pracy: siedziba spółki, Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Montaż przenośników i urządzeń przemysłowych na warsztacie produkcyjnym.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stałą pracę oraz stabilność zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pełne ubezpieczenie społeczne
  • możliwość awansu

Prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). o ochronie danych osobowych.”

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Promus Katowice zajmuje się kompleksową dostawą i uruchomieniem linii tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Inne