Monter urządzeń elektrycznych

Gabrypol Sp. j.

40-431 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma od 25 lat remontuje urządzenia elektryczne dla górnictwa: wyłączniki stycznikowe i stacje transformatorowe. Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:
- montaż urządzeń elektrycznych,
- demontaż podzespołów i ocena ich stanu technicznego,
- regeneracja części i podzespołów.

Wymagania

- Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi,
- kwalifikacje SEP E,
- skrupulatność.

Prezentacja firmy

Mamy ponad 20 lat doświadczenia na rynku urządzeń elektrycznych, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji