Monter Urządzeń Dźwigowych - Wind

TGD Management Sp. z o.o. Sp. K.

Dania, Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma TGD Management sp. z o.o. sp.k. poszukuje monterów urządzeń dźwigowych (Wind) do pracy na terenie Dani oraz Szwecji.

  • Wynagrodzenie od 15.00 EUR brutto/godzinę- zależne od umiejętności, jakości oraz wydajności.
  • zakwaterowanie oraz transport do pracy i Polski zapewniony przez pracodawce.
  • Po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Praca w rozszerzonym wymiarze czasu
  • Premie w zależności od czasu oraz jakości montażu
  • Stabilne warunki pracy bez przestojów.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przy montażu urządzeń dźwigowych/ wind
  • Minimum dwa lata doświadczenia
  • Prawo jazdy
  • Praca w delegacji

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Znajomość urządzeń firmy Otis (Gen2)

Prezentacja firmy

TGD Management sp.z o.o. sp.k.- Firma specjalizująca się w monta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
67PLN - 135PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowo premie za wydajność
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie