Nord Electronics Solutions Sp. z o.o.

Monter układów elektronicznych

Od: Nord Electronics Solutions Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI:

  • montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją i otrzymanymi wytycznymi na wymaganym poziomie jakości
  • kontrola optyczna montowanych modułów

WYMAGANIA:

  • umiejętności w zakresie ręcznego montażu elementów elektronicznych na płytkach PCB: montaż przewlekany i SMD
  • znajomość elementów elektroniki
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość środowiska Windows (MS Office)
  • zdolności manualne
  • wykształcenie minimum zasadnicze/średnie techniczne (elektroniczne lub elektryczne)
  • cechy osobowe: pracowitość, sumienność, lojalność, dokładność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie i spokojną pracę w sympatycznym zespole
  • przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość awansu zawodowego
  • kontakt z nowościami technicznymi

CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesłać poprzez przycisk "Aplikuj".