Monter układów elektronicznych/urządzeń

TSL Elektronik

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

• Montaż gotowych urządzeń
• Montaż podzespołów i urządzeń elektronicznych
• Lutowanie elementów THT i SMD
• Montaż kabli i wiązek
• Obsługa narzędzi montażowych i aparatury kontrolnej
• Inspekcja wizyjna oraz wykonywanie testów elektrycznych
• Naprawa oraz serwis podzespołów elektronicznych na poziomie pojedynczych komponentów

Wymagania

• Zdolności do precyzyjnego montażu urządzeń ( składanie urządzeń do obudów itd.)
• Znajomość standardów jakości montażu układów elektronicznych
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną ( schematy montażowe, BOM)
• Dbałość o powierzone materiały, narzędzia i stanowisko pracy
• Samodzielność, wykazywanie inicjatywy, umiejętność pracy w zespole
• Wykształcenie minimum zawodowe o profilu elektronicznym lub pokrewnym
• Znajomość obsługi komputera
• Umiejętność organizacji i nadzoru procesów produkcyjnych,
• Dyspozycyjność

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o długoterminową umowę o pracę
• stałe wynagrodzenie
• pracę w perspektywicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

TSL Elektronik jest firmą sprzedażowo-produkcyjną z siedzibą w Szwajcari... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji