Monter ( tworzywa sztuczne)

Łódź, łódzkie

Work Express Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- Wykonywanie montażu zespołów mechanicznych,
- Spawanie elementów z tworzyw sztucznych,
- Klejenie elementów z tworzyw sztucznych,
- Zgrzewanie elementów z tworzyw sztucznych.

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie mechaniczne (mile widziane),
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane),
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
- Zdolności manualne,
- Gotowość do odbywania podroży służbowych krajowych i zagranicznych,
- Samodzielność i wykazywanie inicjatywy w wykonywaniu zadań,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Elastyczność,
- Staranność, sumienność, terminowość.

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji