Monter tras / korytek kablowych. Umowa agencyjna lub samozatrudnienie.

PanPol Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Umowa o pracę z holenderską agencją pracy lub samozatrudnienie.

Praca w Holandii, okolice Eindhoven, na ponad rok. Możliwość stałej pracy, bo firma specjalizuje się w tego typu projektach i inwestuje w szkolenie pracowników.

Poszukujemy kilku pracowników: zespoły po dwóch pracowników.

Opis stanowiska pracy:

Montaż korytek kablowych, drabinek i ich stopni, podestów. Układanie i wiązanie kabli w wiązki zgodnie ze schematem, wprowadzanie kabli do szaf sterowniczych lub demontaż starych kabli. Bez obowiązku podłączania kabli ! Kable są później podłączane przez elektryka z uprawnieniami ! Jeśli będzie konieczne wyrobienie dodatkowych certyfikatów takich jak zwyżki ( Hoogwerker 3A & 3B ), wtedy na umowie agencyjnej pracodawca płaci za koszt wyrobienia certyfikatu. Jeśli pracownik zakończy współpracę przed zakończeniem projektu to koszt certyfikatu będzi potrącony z jego pensji.

Firmy na samozatrudnieniu powinny posiadać wszystkie wymagane certyfikaty.

STAWKA BRUTTO NA SAMOZATRUDNIENIU WYNOSI 27,25 Euro brutto + darmowe mieszkanie.

WARUNKI FINANSOWE NA UMOWIE AGENCJYJNEJ:

Stawka brutto: 17,50 Euro. Od niej są liczone świadczenia ( wakacyjne i urlopowe), też emerytura i chorobowe. Np. za 40 godzin pracy: wakacyjne = 52,13 Euro brutto, urlopowe = 12,33 Euro brutto. Co daje łącznie 64,46 Euro brutto.

Stawka netto wynosi 16,78 euro.

Ubezpieczenie zdrowotne ( 28,37 Euro / tydzień ): opłacone jest przez pracodawcę za pracownika, co stanowi dodatek 0,71 Euro do stawki netto przy 40 godzinach / tydzień.

Nadgodziny są płatne w okresie zjazdu do domu.

Kilometrówka: płacona w obie strony dla kierowcy za wszystkie kilometry dojazdu do pracy. Stawka 0,19 Euro / km.

Czas dojazdu do pracy jest płacony jak czas pracy powyżej 60 minuty.

Wypłaty tygodniowe na konto.

Komplet wyposażenia osobistego ( kombinezon, kask, google ) dostarcza firma. Na początek, pracownik powinien mieć własne buty robocze z zabezpieczonymi noskami. W terminie późniejszym, pracownik dostanie również nowe buty robocze.

Darmowe mieszkanie: SUPER WARUNKI: pracownicy mają do dyspozycji duży dom, w którym każdy ma duży umeblowany pokój jednoosobowy, są 2 łazienki, 2 kuchnie i duży pokój dzienny. W domu jest duży garaż, w którym mieszczą się samochody pracowników.

Wymagania

Udokumentowane doświadczenie w pracy w zawodzie:
Umiejętność sczepiania / spawania dużym plusem ( firma przyuczy do podstaw spawania )
Kondycja fizyczna.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Holenderskie uprawnienia do pracy na wysokościach: Hoogwerker 3A & 3B dużym plusem ( jeśli będą konieczne to firma je wyrobi dla pracowników na umowie agencyjnej ).
Certyfikat VCA lub SCC ( jest to certyfikat BHP ).
Numer SOFi / BSN ( holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy ; jeśli kandydat nie ma to można to wyrobić bezpłatnie w urzędzie w Holandii ).
Prawo jazdy i własny samochód.

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Tak długo jak pracodawca i pracownik są zadowoleni.
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna