Semisul Poland Sp. z o.o.
Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i magazynowej oraz zapewnianiu swoim pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.semisul.eu)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter tras kablowych

Słowacja - Mochovce

Semisul Poland Sp. z o.o. (nr certyfikatu 7961) poszukuje obecnie osób na stanowisko:

do pracy przy rozbudowie elektrowni atomowej w Mochovcach (Słowacja).

Obowiązki

• prefabrykacja i montaż tras kablowych,

• realizacja pracy w zgodzie ze standardami BHP,

Oferujemy

• wyjazd planowany na początek 08/2017 r.,

• projekt przewidziany na ok. 6-8 mcy,

• stawka 8,75e/h netto,

• przewidziane ok. 200h pracy w miesiącu,

• zapewniamy transport i zaktwaterowanie,

• wyżywienie we własnym zakresie,

• rotacja 3,5m/10d,

• agencyjna umowa o pracę na warunkach portugalskich.

Wymagania

• min. 1 rok udokumentowanego doświadczenia w pracy jako monter tras kablowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.