Monter Tras Kablowych – Włochy

Semisul Poland Sp. z o.o.

Włochy, zagranica

Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i magazynowej oraz zapewnianiu swoim pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.semisul.eu)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Włochy

Główny zakres zadań:

  • przygotowywanie tras kablowych (wiercenie, żłobienie, montaż obudów)
  • układanie przewodów
  • prace wykończeniowe

Wymagana:

  • doświadczenie zawodowe na obiektach przemysłowych, tj. zakłady chemiczne, elektrownie, rafinerie, petrochemie itp.
  • dokładność i sumienność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub włoskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro
  • zakwaterowanie
  • dojazd na projekt
  • transport do pracy i z pracy
  • efektywny proces rekrutacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.