Noratel sp. z o.o

Monter transformatorów

Od: Noratel sp. z o.o
Miejsce pracy: Dobra Szczecińska okolice Szczecina

Spółka NORATEL Polska należy do międzynarodowej Grupy Noratel, która jest dobrze znaną firmą i jedną z największych światowych liderów w produkcji transformatorów, dostarczanych na rynek europejski, amerykański i azjatycki. Jednostki produkcyjne Noratel znajdują się w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Sri Lance, Indiach oraz Chinach.

Aktualnie poszukujemy dobrze wykwalifikowanej kadry, która będzie nastawiona na wyniki przedsiębiorstwa. Dołącz do naszego zespołu operacyjnego.

Nazwa stanowiska: Monter transformatorów

Miejsce pracy: Dobra Szczecińska (okolice Szczecina)

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa maszyn na linii produkcyjnej;
  • Obsługa elektronarzędzi, narzędzi montażowych i pomiarowych;
  • Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej;
  • Dbanie o porządek zgodnie z standardami firmy (5S).

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe i/lub średnie techniczne;
  • Zdolności manualne – nawijanie uzwojeń transformatorów, montaż;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • Optymizmu oraz chęci do pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Punktualność;
  • Sumienność, samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy.

MILE WIDZIANE:

  • uprawnienia: spawalnicze, obsługi wózka widłowego, obsługi suwnicy i/lub żurawia;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Premia motywacyjna;
  • Dobrą atmosferę pracy;
  • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowej firmy produkcyjnej;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Benefity pozapłacowe.