Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Monter/Tester

Miejsce pracy: Mielec
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Montaż drobnych elementów
- Ocena jakościowa gotowego produktu
- Układnie, segregowanie  towaru
- Odbieranie towaru z linii produkcyjnej
- Załadunek gotowych wyrobów w wyznaczone miejsce

CZEGO OCZEKUJEMY?

- Zaangażowania, sprawności fizycznej, dyspozycyjności
- Umiejętności pracy zespołowej

CO OFERUJEMY?

- Pracę na II zmiany od Poniedziałku do Piątku
- Możliwość zdobycia doświadczenia w przedsiębiorczym, kreatywnym zespole
- Możliwość podniesienia kompetencji poprzez system szkoleń
- Umowę o pracę tymczasową na pełen etat

Zapraszamy osoby, które lubią pracę i chcą mieć stabilne warunki zatrudnienia.
Stawiamy na zaangażowanie i pracowitość! Zapraszamy!

  Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury za pomocą przycisku "Aplikuj"
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.