Monter – Tester urządzeń elektronicznych

Keratronik Arkadiusz Wasikowski

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Keratronik – lider polskiego rynku w zakresie:

  • systemów monitoringu flot pojazdów
  • systemów detekcji wypadków i zabezpieczeń antykradzieżowych
  • zabezpieczeń obiektowych

poszukuje osoby gotowej podjąć wyzwanie jako:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

  • min. średniego wykształcenia technicznego (pref. elektronika, informatyka);
  • umiejętności posługiwania się rozbudowaną dokumentacją techniczną;
  • umiejętności montażu elementów elektronicznych (SMD i THT);
  • umiejętności obsługi komputera na poziomie średniozaawansowanym;
  • dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość instalacji samochodowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dokładności, sumienności i zaangażowania w pracę;
  • umiejętności współdziałania w zespole;
  • kultury osobistej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv i uzasadnienia aplikacji. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma Keratronik powstała w 1995r. Od początku swojej działalności firma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive