Monter Telekomunikacji

TP Teltech Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Od: TP Teltech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • wykonywanie prac instalacyjnych nowobudowanych instalacji kabli telekomunikacyjnych,
  • wykonywanie obiektów infrastruktury telekomunikacyjnej,
  • wykonywanie instalacji w technologii FTTH,
  • wykonywanie pomiarów budowanych instalacji telekomunikacyjnych.

Wymagania:

  • predyspozycje i podstawowa wiedza techniczna,
  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość instalacji światłowodowej (FTTH),
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • uprawnienia do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • stabilną formę współpracy (umowa zlecenie, B2B),
  • prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia zapewniające rozwój, w tym z technologii FTTH.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.