Monter szklanych elementow ( drzwi, balustrady) - BELGIA od zaraz !

Jobway

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - belgijskiej agencji pracy - poszukujemy pracownikow na stanowisko :

Monter elementów szklanych

Belgijska umowa o prace

Praca od zaraz !

Miejsce pracy: Belgia / Geraardsbergen

Wynagrodzenie: 15- 16 euro brutto + premie

Zapewnione zakwaterowanie

Zakres obowiązków :

Montowanie szklanych elementów takich jak okna, drzwi, balustrady, schody ( zdjecia prac do wglądu )

Projekt długoterminowy

Wymagania

Wymagania:

  • doswiadczenie w instalowaniu szklanych drzwi, balustrad, schodow j (okna, drzwi, balustrady badz schody sa tylko szklane)
  • znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne